Zgubne odczucia

0 Flares 0 Flares ×

Są takie dni, kiedy sama nie wiesz co jest nie tak, co cię tak naprawdę przygnębia. Po prostu jesteś smutna i nic nie sprawia ci większej przyjemności. Mimo, że wszystko jest jak dawniej  odczuwasz napięcie i nie możesz znaleźć sobie miejsca w domu.  Nie jesteś w humorze na spotkania z przyjaciółmi, a rzeczy, które sprawiały ci radość tym razem nie działają.

Spokojnie jesteś jedną z nas…

nie da się ciągle funkcjonować na wysokich obrotach w tej przytłaczającej rzeczywistości. Problemy chodzą parami, niestety to prawda kulminacja potrafi pokonać najsilniejszą osobowość. Najgorsze jednak jest to, że często zostajesz z tym sama, upadasz na dno i trudno ci się podnieść. Z każdej strony czujesz się atakowana i nie wiesz od czego zacząć, żeby znowu było dobrze. Świat rządzi się brutalnymi prawami, a ludzie wcale nie są dla siebie wspaniałomyślni. Nawet jeśli nie masz już energii i chcesz się poddać, zastanów się czy warto. W końcu dawałaś radę tak długo, a przecież nie zawsze było różowo. Jeszcze nie jeden raz będzie kiepsko i będziesz czuła się opuszczona, ale takie chwile powinny uczyć, że jesteś silna. Owszem możesz się smucić i denerwować, masz do tego prawo, zwariowane hormony doprowadzają do wielu nieracjonalnych odczuć. Postaraj się odszukać tą iskierkę szczęścia, która podniesie cię na duchu i znowu będzie w porządku.

Print Friendly
0 Flares Twitter 0 Facebook 0 0 Flares ×

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>