Barbie kontra kobieta

0 Flares 0 Flares ×

żyją obok siebie, tak różne dwa modele

Kobieta ma wartości, rozumie znaczenie słowa szacunek, potrafi kochać bezwarunkowo, jest inteligentna i walczy dzielnie o swój sukces w życiu. Ciężko pracuje, aby osiągnąć to czego pragnie i nic nie jest jej dane tak po prostu. Pomaga, chroni, jest przyjazna dla ludzi i środowiska, dobro innych nie jest jej zupełnie obce.

Barbie jest sztuczna, wyrafinowana,  nie posiada wartości życiowych, szacunek- jest dla niej zagadką, miłość wiąże się z egoizmem i rzadko bywa bezwarunkowa, zasób słownictwa jest tak mały, że zmieściłby się w wersji kieszonkowej.

Śmieszne jest to, że mężczyźni w dzisiejszych czasach wybierają tą drugą wersję. Zastanawiam się czy to obawa z ich strony, żeby partnerka nie okazała się inteligentniejsza? Skąd ten pomysł, że Barbie wystarczy, ta kukła, która nie ma swojego zdania i zrobi wszystko żeby dostać to czego chce.  Dlaczego kobiety z wartościami mają teraz gorzej? No cóż to dobre pytanie, jednak odpowiedzi na nie powinni udzielić przedstawiciele gatunku męskiego. Te marne ochłapy, które stworzyła matka natura, bo do prawdziwych mężczyzn im daleko. Wątpię, że jakikolwiek mężczyzna przeczyta ten wpis, ale tak poczujcie się urażeni. Bo to co chodzi po ulicach to rurki obcisłe bardziej niż kobiece leginsy(!), spuszczone nisko, wyglądające tak niechlujnie, że aż żal patrzeć. Wyluzowany styl w którym brak jakiekolwiek kultury, nie wiem jak wy ale mi się nie uśmiecha oglądanie jaki kolor bokserek ma facet i zastanawianie się czy spadną mu te spodnie przy silniejszym podmuchu wiatru czy nie? Typki bardziej wypacykowane niż niektóre kobiety. No cóż nic dziwnego, że taki „mężczyzna” wybiera Barbie, czy normalna kobieta byłaby w stanie wytrzymać z kimś kto spędza więcej czasu przed lustrem niż ona sama? Możecie myśleć, że jestem nietolerancyjna, ale wręcz przeciwnie niech sobie będą ludzie którzy mają taki gust.

Aczkolwiek ciągle zadaje sobie pytanie co się stało z prawdziwymi facetami?

Print Friendly
0 Flares Twitter 0 Facebook 0 0 Flares ×

1 komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>