Każde marzenie dane jest nam wraz z mocą potrzebną do jego spełnienia. R.Bach

0 Flares 0 Flares ×

Każdy z nas ma w swojej mądrej głowie plan. Wyobrażamy sobie siebie za kilka lat i wiemy dokładnie, gdzie chcemy być i co robić. Dążymy do obranego celu z zapartym tchem wyczekujemy rezultatów naszej pracy. Budzimy się z nadzieją, że być może ten dzień przybliży nas do tego czego pragniemy. Mamy marzenia, ale tuż za nimi podąża ciężkim krokiem rzeczywistość. To ona brutalnie i bez pardonu uświadamia nam, że nie do końca mamy władze. Co z tego, że mamy plan na swoje życie.

Nadchodzi dzień, w którym dociera do nas  w końcu  fakt, że nie udało się zdobyć pewnych szczebli na drabinie do sukcesu. Zastanawiamy się co przeoczyliśmy? Czy to nasza wina? Co zrobiliśmy nie tak? To nie nasza wina, zazwyczaj to realia, brutalnie niszczą nasze szanse.

Marzenia rodzą się w sercu, to z niego płynie siła do ich spełnienia.

Nawet jeśli uderzasz głową w mur, pamiętaj, że to ty mówisz ostatnie słowo. Nikt nie może zabronić ci wierzyć we własne możliwości. Często sami nie zdajemy sobie sprawy jakie pokłady energii drzemią w naszym serduchu. Możesz  poddać się dopiero, kiedy będziesz szczerze mogła powiedzieć przynajmniej próbowałam, zrobiłam wszystko co w mojej mocy, walczyłam! 

Nie ma daty ważności dla marzeń! One są w nas dopóki sami się ich nie pozbędziemy. Nieważne czy masz 20, 30 czy 50 lat, ciągle możesz wszystko, jeśli tylko pragniesz tego wystarczająco mocno.

Na własnym przykładzie mogę wam powiedzieć, że czekałam 12 lat na spełnienie jednego z nich. Nie było łatwo,  wręcz przeciwnie, wątpiłam w siebie i swoje możliwości. W końcu, kiedy uświadomiłam sobie, że to marzenie jest moją siłą do życia, że bez niego wszystko traci sens. Wtedy odnalazłam w sobie moc, która popchnęła mnie do przodu, a dziś jestem z siebie dumna.

Wy też macie siłę!

 

Print Friendly
0 Flares Twitter 0 Facebook 0 0 Flares ×

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>