Magia życzenia urodzinowego

0 Flares 0 Flares ×

Ile z was wierzy w to, że życzenie, które pomyślimy podczas zdmuchiwania świeczek na urodzinowym torcie naprawdę się spełni?

Do której  grupy osób należysz: tych którzy z utęsknieniem wypatrują tortu i zastanawiają się dużo wcześniej nad życzeniem? A może tych, którzy ignorują takie tradycyjne podejście i sceptycznie patrzą na świat?

Ja jestem w tej pierwszej grupie, wierzę w moc życzeń !

Na co dowodem jest to, iż wcześniejsze wypowiedziane życzenia, a mimo tego, iż było ich wiele ujrzały światło dzienne

Jedno jest pewne siła życzeń tkwi w sercu, to twoja wiara we własne pragnienia jest tym czego potrzeba, aby twoje życzenia się spełniły. Nie bądź jedną z tych osób, które wzdycha i mówi i tak nic z tego. Odszukaj w sobie to dziecko, które cieszyło się na samą myśl o tym, że będzie mogło wypowiedzieć życzenie. Jeśli stracimy wiarę nawet w urodzinowe życzenie, co nam pozostanie? Przecież tego jednego dnia powinniśmy doświadczyć magii, która ma nieograniczoną moc. Nie ważne czy masz 7, 16 , 30 czy 35 lat w twoim sercu mieszka nadzieja, że to czego bardzo pragniesz w końcu się ziści. 

Print Friendly
0 Flares Twitter 0 Facebook 0 0 Flares ×

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>