Moja nowa miłość Szkocja

0 Flares 0 Flares ×

Góry i lasy okryte mgłą jak delikatną pierzynką, zapach mokrej trawy unoszący się w powietrzu, zabytkowe mury zamków, pozornie groźne ale z bliska bajkowe, tradycyjna muzyka płynąca z dud, w tłumie ludzi krzyczących :”aaj” ja Polka urzeczona ich krajem- magiczne miejsce Szkocja!

Spędziłam tam cały tydzień i nie mogłam się napatrzeć na te piękne tereny. Miałam wrażenie, że czas stanął tam w miejscu. Zderzenie przeszłości z teraźniejszością jeszcze nigdy nie miało dla mnie tak cudownego odzwierciedlenia. Nie sposób opisać niektórych widoków- bo zapierają dech w piersiach. W ciągu tych kilku dni zrobiłam około 700 zdjęć, aby móc wracać wspomnieniami. Jest do czego, nie jestem w stanie wybrać miejsca, które spodobało mi się najbardziej. Każde na swój sposób było wyjątkowe i odbiło ślad w moim serduchu romantyczki.

Oczywiście nie na wszystkich ten kraj robi takie wrażenie, ale jeśli choć trochę pociąga cię historia i czujesz dreszcze,kiedy jesteś w zamku, to polecam !

Po prosto miłość od pierwszego wejrzenia!

Print Friendly
0 Flares Twitter 0 Facebook 0 0 Flares ×

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>