Wakacje z czasopism

0 Flares 0 Flares ×

Wakacje, które widzimy na reklamach w gazetach są takie niewiarygodnie piękne…Chorwacja, pyszne jedzonko, Hiszpania, bajkowe widoki, Kostaryka, Portugalia, słoneczna pogoda, piaszczyste plaże, drinki z palemką, błękitne morze, relaks….

Czy to jedyny sposób na spędzanie wakacji i odpoczynek?

Nie każdego stać na pobyt w luksusowym hotelu tuż przy plaży z widokiem, który zapiera dech w piersiach.

Jednak są sposoby na to, aby wspominać lato pozytywnie nawet nie opuszczając kraju. Oczywiście ceny w Polsce też nie rokują zbyt dobrze, ale wyjazd na wieś zawsze jest dobrym wyjściem. Grillowanie na działce, kąpiele w plastikowym basenie nie są takie złe :)

Najważniejsze, aby zachować czujność na bodźce, które pomogą nam poczuć się jak na Bali czy w innym egzotycznym kraju. Twoje otoczenie powinno przybrać wygląd jak to zdjęcie w czasopiśmie. Małym kosztem  można stworzyć coś niesamowitego.

Zastanów się z czym kojarzą ci się wakacje? Flamingi, palmy, ananasy, morze, muszelki… ? Dla mnie to liście drzew egzotycznych i morskie motywy. Dlatego, nawet jeśli nie stać mnie na wakacje, potrafię stworzyć przytulne wnętrzne, gdzie czuję się błogo. Powodzenia

Print Friendly
0 Flares Twitter 0 Facebook 0 0 Flares ×

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>