Chaos emocjonalny i my kobiety – jak tu nie zwariować?

0 Flares 0 Flares ×

Czujesz, że nie radzisz sobie ze swoim emocjami? Najprostsze sprawy przybierają wagę olbrzymich, smutek pojawia się całkiem nieproszony, a rzeczy, które zupełnie nie powinny cię cieszyć sprawiają, że się uśmiechasz. Rozchwianie emocjonalne zdarza się każdemu, szczególnie kobietom. No dobrze wiemy, że zawsze możemy obarczyć winą hormony, ale czy naprawdę są one za wszystko odpowiedzialne?

Nie dajmy się zwariować we własnej skórze… :)

Być może powinnaś popracować nad sobą, całokształt bałaganu, który zapanował w twojej głowie, musi mieć jakieś konkretne źródło. Poszukaj…. co sprawiło, że znalazłaś się w tym miejscu. Czemu, akurat teraz czujesz się kompletnie zagubiona. Ktoś, a może coś spowodowało, że straciłaś kontrolę nad sobą. Spokojnie odzyskasz ją, musisz tylko odnaleźć spokój i nie mówię tu o wersji wyjazdu do klasztoru Szaolin, tylko o przypomnieniu sobie co sprawia ci radość. Uporanie się ze wszystkim będzie wymagało czasu i samozaparcia. Najważniejsze to krok po kroku podchodzić do każdej negatywnej emocji i rozbroić ją na czynniki pierwsze. Może się okazać, że przy bliższym spotkaniu z tym co cię denerwowało, odkryjesz, że to głupstwo i nie warto tracić na to własnej energii. 

Poza tym po co zawracać sobie swoją piękną głowę śmieciami, jest tyle przyjemnych rzeczy do robienia w wakacje, nie ma co się smucić. W moim przekonaniu, lody, lemoniada arbuzowa, shake z mango (oczywiście kto co lubi :) są odpowiednim lekarstwem na każdą gradową chmurę na niebie.

Print Friendly
0 Flares Twitter 0 Facebook 0 0 Flares ×

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>