Kolekcjonowanie wspomnień

0 Flares 0 Flares ×

Nie wiemy ile czasu mamy na ziemi, choć brzmi to smutno, taka jest prawda. Czas nasz odwieczny, niechciany gość, który przypomina nam o swojej obecności zawsze, kiedy nie chcemy o nim pamiętać.

Zapewne znacie to powiedzenie „Wszystko co dobre szybko się kończy”. Nie pozwólcie mu mieć satysfkacji, tak czas upływa, ale daje nam wiele godzin, minut i sekund, w których możemy śmiać się do upadłego, czuć bliskość drugiej osoby, kochać i być kochanym, odpoczywać na łonie natury i szaleć na egoztycznych wakacjach. Możemy wiele, tylko otwórzmy drzwi, kiedy kolejny raz nas odwiedzi, nie marnujmy danego nam tutaj czasu.

Nie zapominajmy o tych, którzy są dla nas ważni. Znajdźmy czas w tym zwariowanym tempie na spotkanie z przyjaciółmi, na odwiedziny u rodziców, na ciasteczka u babci. Bliscy nam ludzie – są naszym pozytywnym doładowaniem bez ograniczeń :)

Unikajcie wymówek – nie mam czasu – wiesz jak to jest praca – każdy ma pracę i dom i swoje życie, co nie oznacza, że trzeba wycofać się do swoich czterech ścian i wiecznie za czymś gonić. Zawsze będę wam o tym przypominała – dobre relacje między ludzkie są jak powietrze – potrzebujemy ich do przetrwania.

Jeśli chodzi o mnie spędziłam dziś przemiły dzień w gronie koleżanek, z którymi znamy się już 7 lat. Każda ma swój świat i swoje „zabawki”, a jednak znajdujemy czas i chęci, aby porozmawiać ze sobą i pobyć w swoim towarzystwie.  Dziękuje – chicas bonitas- :)

Print Friendly
0 Flares Twitter 0 Facebook 0 0 Flares ×

2 komentarzy


  1. Masz racje, trzeba dbać o kontakty z innymi ludźmi, odsuwajac się od przyjaciół i znajomych chocby na chwilę odcinamy sobie powietrze i w końcu nam go zabraknie, a jego brak moze miec katastrofalne skutki

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>