Randki online – Nowy trend czy odnowiony?

0 Flares 0 Flares ×

Poznanie drugiej połówki w dzisiejszych czasach, to przebrnięcie przez niemożliwe. Niektórzy szczęśliwcy  mają o tyle łatwiej, że po prostu im się udaje. Jednak ci, którzy ciągle są singlami coraz częściej twierdzą, że to świadomy wybór. Dlaczego? Na pewno nie jest to kolejne trendy hasło. Po prostu związki kojarzą się z cierpieniem, brakiem zaufania, bolesnymi wspomnieniami lub zwyczajnym wykorzystaniem. Wszyscy single choruje na tzw. czkawkę przeszłości. Bardzo często spotykana, jej objawy, porównywania każdej nowej osoby z tą, której już nie ma obok. Jeden z największych błędów, który popełnia singiel, patrzy w tył, a nie do przodu. Jak ta nowa osoba, może stanąć do równej walki, z kimś, kto w naszym mniemaniu był kimś wyjątkowym lub kompletnym niewypałem. Pieczętowanie na starcie jednym z tych dwóch znamion, jest zbyteczne, pozwólmy tym, którzy się pojawią pokazać się tacy jakimi są.

Choć wpuszczenie kogoś nowego do naszego zamkniętego świata wymaga nie lada wyczynu, być może warto dać sobie szansę na coś lepszego, niż poprzednio?

W realu ciężko poznać nowych ludzi, wiem brzmi to dziwnie, przecież mijamy w drodze do pracy setki nieznajomych twarzy. Jednak chodzi mi o to ile z tych osób zaczepisz, żeby poznać? No właśnie, od tego mamy portale randkowe, które są niesamowitą bazą danych. O ile dziś wszyscy o nich mówią bez ogródek, kiedyś były one tematem tabu. Sposób w jaki one działają jest nietuzinkowy, wystarczy dokładnie znać swoje preferencje i ta dam masz do wyboru do koloru. Jest w czym wybierać, można dostosować tryb wyszukiwania co do cm np. w kwestii wzrostu. Czyż to niesamowite, prawie jak zakupy online – wpisujesz dokładnie czego chcesz i wyświetlają ci się osoby dopasowane. Minus – zero w tym romantyzmu i magii, która mogłaby się zdarzyć, gdybyśmy poznali kogoś twarzą w twarz. O ile takie rozmowy online, zazwyczaj kończą się spotkaniem, to jest to jednak delikatna różnica. No ale nie ma urządzeń doskonałych :)

Według mnie jest to świetny pomysł dla tych, którzy potrzebują nabrać odwagi, aby porozmawiać z nową osobą.

Pozostaje nam wierzyć, że w ten lub inny sposób poznamy człowieka, który pokocha nas za to jacy jesteśmy naprawdę. Tego wam życzę :)

Z tym pozytywnym akcentem zaczynamy weekend :) A ja nawet urlop!

Print Friendly
0 Flares Twitter 0 Facebook 0 0 Flares ×

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>