Małe letnie przyjemności

0 Flares 0 Flares ×

Niedziela, dzień wyczekiwany prawie jak gwiazdka. Jeden taki w tygodniu, kiedy naprawdę nic nie musisz. Czas dla siebie samej! Na małe spa w domu, kawa na balkonie lub jeśli ktoś go nie ma – (tak jak w moim przypadku :/ ) otwarte okno, przez które wpływa przyjemny wietrzyk. Lipiec… czuć go wszędzie, zapach owoców, ciepłe promienie słońca łaskoczące twarz. Chce się żyć, kiedy nie ma obowiązków, presji czasu, wymagań- tylko ty i twoje pięć minut!

Myśli plątające się w głowie o kimś, kto pojawił się w twoim życiu… ostatnio najczęstszy powód do uśmiechu ;-)

Myśli o rodzinie… rodzeństwie…planach…problemach..obowiązkach

Myśli o chłopaku… o miłości…analizowanie…czy aby na pewno… czy to ma sens

Dobrze wiemy, jakie szalone potrafią być nasze myśli, dokładające niepotrzebnie zmartwień.  Dla każdej to coś innego, radzimy sobei jak możemy ale w końcu i nam należy się przerwa- Let go girl….

Jestem jedną z was wiem, jak trudno ujarzmić to co pojawia się w naszej główce… bycie pozytywnie zakręconą jest jak najbardziej na miejscu!

Odpoczywaj…ładuj baterie… chillout czas dla siebie…!!! Poniżej link do fajnej muzyki idealnie wpasowującej się w ten klimat :)

Miłej niedzieli babeczki !Print Friendly
0 Flares Twitter 0 Facebook 0 0 Flares ×

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>