O czym pisze?

0 Flares 0 Flares ×

Ktoś ostatnio zapytał mnie o czym jest mój blog?

Odpowiedziałam  – o wszystkim co w babskim świecie piszczy !

Tak naprawdę jako kobiety zderzamy się z tyloma sprawami, że nie sposób nie mieć tematu do poruszenia. To co ukryte głęboko o czym boimy się rozmawiać nawet z najbliższymi przyjaciółkami.  Czasami potrzebujemy kogoś bezstronnego, kto podpowie, zrozumie i nie oceni… Właśnie taka jestem- przyjaciółka online- dla każdej kobiety, która potrzebuje wsparcia i otuchy. A przede wszystkim przypomnienia jaka jest wyjątkowa !

Pamiętajcie jestem jedną z was co da się zauważyć w wielu wpisach. Nie boję się otworzyć przed wami, bo bezpośredniość to klucz do szczerości. Rola blogerki jest istotna i czasami może mieć wpływ na kogoś nastrój czy decyzje. Dlatego staram się być sobą w 100%. Jestem tu dla was ale i dla siebie, bo wiem, że umiem słuchać, więc jeśli chcecie o czymś porozmawiać piszcie w komentarzach ! :-)

Print Friendly
0 Flares Twitter 0 Facebook 0 0 Flares ×

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>