Psikus matki natury

0 Flares 0 Flares ×

Czasami potrzeba czasu, na to, aby znowu obudzić w sobie kobietę, którą chciałabyś być. Odsunąć przeszłość i po prostu spojrzeć na to jaka jesteś teraz. Wszystkie nieudane związki ładują nam negatywne pozostałości do plecaka, który nosimy bardzo długo. Dopóki nie pojawi się ktoś lub coś, co uprzytomni nam jak to było kiedyś bez ciężaru. Jak gąbka wchłaniamy opinie na swój temat, zapominając co tak naprawdę o sobie myślimy. Ile z nas ciągle sięga pamięcią do rzeczy sprzed kilku lat, kiedy ktoś zranił nasze uczucia. Aż trudno uwierzyć jak doskonała jest nasza pamięć.

Nie potrafimy pójść do sklepu i kupić to po co przyszłyśmy :D ale idealnie pamiętamy co ktoś powiedział trzy lata temu… dosłownie żart matki natury, który naprawdę jej się udał. Kobiety są zaprzeczeniem samych siebie we własnym istnieniu – powiedział, kiedyś mój bardzo mądry kolega. Jednak skoro już jesteśmy tak wyjątkowe to może powinnyśmy przejąć stery naszego życia, zrzucić plecak i odetchnąć pełną piersią. Bycie kobietą to wyzwanie, któremu stawiamy czoła każdego dnia.

Truizm nie truizm ale ma to sens :)

Print Friendly
0 Flares Twitter 0 Facebook 0 0 Flares ×

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>