Parowanie

0 Flares 0 Flares ×

On i ona trzymający się za ręce, uśmiechnięci i szczęśliwi. Wzbudzający zazdrość u wszystkich samotnych.

Tak właśnie z boku patrzymy na pary, jednak między nimi potrafi być więcej dramatu, niż jesteśmy sobie w stanie wyobrazić.

Dwoje ludzi, którzy decydują się na bycie ze sobą. Podejmują się ogromnego wyzwania dla swoich charakterów. Wybór tego jedynego/tej jedynej z miliona innych. Skąd wiesz, czy to ta właściwa osoba… ? Jednak decydując się na krok – ślub, stają na starcie życia, które będzie pełne zawirowań. Przecież nie wyłączają nam się zmysły, ciągle jesteśmy osaczeni przez bodźce poboczne. Czy mężczyzna po ślubie „ślepnie” i nie zauważa kokieteryjnych spojrzeń kobiet, które jeszcze nie dopatrzyły się obrączki na jego palcu. Czy zamężna kobieta nie uśmiechnie się, kiedy obcy facet powie jej komplement.

Jak wytrwać, kiedy otaczają nas pokusy ?

Według mnie, bez różnicy czy to kobieta, czy mężczyzna wszyscy są łasi na adorację. Potrzebujemy tego  do stroszenia piórek i łaskotania naszej samooceny. Najważniejsze jednak, aby nie przekraczać granic. Wytrwać w tym, aby uśmiechnąć się do innej osoby, ale pozostać uczciwie wiernym swemu wybrankowi/swej wybrance.

Wszystko zależy od siły uczucia, które spoiły ich w jedność na samym początku. Czy okaże się ono wystarczająco mocne ?

Print Friendly
0 Flares Twitter 0 Facebook 0 0 Flares ×

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>