Walka z wiatrakami czyli diety….diety….diety…..

0 Flares 0 Flares ×

Dieta cud…dieta wegańska…dieta dukana….dieta south beach….dieta low carb…dieta cambridge… jest ich tyle, że naprawdę nie sposób wymienić wszystkich. Każda z nas katuje się co rusz to nowymi wynalazkami, które sprawią, że nagle wrócimy do figury sprzed kilku lat. No nie… kobietki, to puste obietnice, które przypłacimy efektem jojo, tuż po zakończeniu jakiekolwiek z nich.

Jednak dać kobiecie nadzieję na piękną figurę, to dać jej broń nuklearną to zdobycia świata.

Dokładnie tu tkwi cała moc- NADZIEJA!!!

Ja też próbowałam kilku diet, poległam na wielu obietnicach danych samej sobie, każda z nas w końcu ulegnie swoim słabościom, lub wydarzy się coś co sprawi, że sięgniesz po czekoladę, lody i powiesz p…. dietę! Jedno oszustwo pociąga za sobą kolejne, a zanim się obejrzysz jesteś już po diecie.  Kolejna sprawa siłownia – nawet jeśli kupisz karnet i super wdzianko z motywującym logiem zderzasz się z brutalnym oczekiwaniem na wolny sprzęt. Tak więc ćwiczenia zajmują ci mniej czasu, niż czekanie na dany sprzęt. Wracasz więc do domu późno, zdegustowana i zrezygnowana. Siłownia to dobre miejsce dla osób, który nie pracują, albo mają ruchomy czas pracy. Oczywiście pełno jest tam kobiet, które chyba zabłądziły albo nudziły się w domu. Patrząc na nie zastanawiasz się czy jedzą powietrze czy mają zajebiste geny. Co wzbudza u ciebie podwójna irytację.  Co w takim razie zrobić? Ja w końcu natknęłam się na miejsce, w którym poddałam się walce z tym i owym, po 8 wizytach (ilość indywidualnie dobierana) było po sprawie. Kobieta, która widzi rezultaty w swojej ciężkiej pracy, unosi się nad ziemią jak po red bulu. Dokładnie, natknęłam się na stronę danego miejsca zupełnie przypadkiem. Co mnie skusiło – opinie innych kobiet – szczere wypowiedzi i prawdziwe rezultaty. Choć brzmi to jak reklama – uważam, że to miejsce zasługuje na moje dobre słowo, bo dzięki nim znowu poczułam się pewna siebie :)

Studio Figura Ursynów – jednak żeby nie było zbyt łatwo, podejmując się wyzwania- musisz być systematyczna i trzymać swój własny rygor żywieniowy. Wiem ile z was zmaga się z niedoskonałościami figury, więc czemu nie zdradzić wam lepszego wyjścia niż katowanie się okropnymi dietami i siłownią, która niewiele daje na to co nam dolega. Czy myślicie, że wszystkie gwiazdki dużego ekranu rzetelnie ćwiczą i trzymają dietę- może niektóre, ale jednak większość ma pomoc odpowiednich sprzętów i skalpelka. My nie musimy się posuwać do takich kroków :)

Print Friendly
0 Flares Twitter 0 Facebook 0 0 Flares ×

1 komentarz


  1. Ja zawsze powtarzałam, że nie dieta i zabiegi tylko ćwiczenia. Siłowni nie lubię ale takie dobre cardio na fitnesie 3 razy w tygodniu przez 2 lata działa cuda. Więc te dziewuszki, co wyglądają jakby powietrze jadły, po prostu chodzą tam od 2 lat i niech będą dla nas motywacją. Ja na body combat wracam od jutra <3 czas zrzucić kilogramy.

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>