Jesień #lovefall

0 Flares 0 Flares ×

Znacie mnie już na tyle, aby wiedzieć, że jesień to moja ukochana pora roku. Kiedy wszyscy marudzą, że pada deszcz, zimno, nieprzyjemnie, ja jestem w siódmym niebie. W końcu jest czym oddychać, temperatura nie męczy, a ty masz ochotę znowu żyć. Nienawidzę upałów, afrykańskie klimaty to nie mój świat! O ile nie siedzisz w basenie, a przystojny kelner nie serwuje ci zimnych drinków z palemką, wysokie temperatury są nie do zniesienia w mieście. Nie oszukujmy się urlop trwa co najwyżej tydzień, jeśli w ogóle masz szanse na niego pojechać. W przeciwnym razie zostaje ci wiatrak, który podkręcasz na wysokie obroty, próbując zasnąć. Lody dla ochłody – które zapewne nie wejdą ci w cycki ;) wbrew wszelakim modlitwom! Tak więc lato jest fajne, ale jednak jesień jest moją faworytką.

Być może ma to coś wspólnego  z moim znakiem zodiaku, a co za tym idzie żywiołu ziemi. Moje klimaty…drewniany dom tuż przy lesie, huśtawka na tarasie, stół z nierównych desek, długi wełniany sweter – otulający mnie swoim ciepłem, zapach gorącej czekolady,  cisza wypełniona odgłosami lasu, wolność…

Uwielbiam cieszyć oczy widokiem opadających  z drzew różnokolorowych liści, czuć rześki powiew wiatru – nawet jeśli sprawi on, że moje włosy natychmiast potrzebują ujarzmienia. To i tak w dobrym humorze spaceruje pod parasolką, której utrzymanie nie jest wcale takie łatwe.

Świat jesienią wygląda naprawdę wyjatkowo – magia tej pory roku, nigdy mi się nie znudziła. Nawet jeśli uznacie mnie za dziwaczkę, ja zamawiam ulubioną kawę na wynos -  z limitowanej serii z cynamonem i dynią, uśmiecham się do siebie, nabieram oddechu i czuję jesień w całym moim ciele. Hmmmmm….a kiedy zimno zmusza do zostanie w domu pod kocem…wtedy nie ma bardziej idealnego momentu, żeby pisać.

<3 <3 <3 Ściskam gorąco <3 <3 <3

Print Friendly
0 Flares Twitter 0 Facebook 0 0 Flares ×

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>