Zmiany… strach..odwaga…

0 Flares 0 Flares ×

Wzbudzają strach, ale również ekscytację, bez nich życie byłoby nudne. Nawet jeśli niosą za sobą, przewrócenie życia do góry nogami, ciągle są pożądane. Ponieważ człowiek, potrzebuje wyzwań i nowości.

Nie da się jechać na jednym wózku całe życie, tylko z powodu obaw, które budzą się tuż przed chwilą podjęcia decyzji, która wprowadziłaby koło fortuny w ruch. Wielu z nas zapomina, że świat ma wiele do zaoferowania, tylko trzeba wyciągnąć po to ręce. Obudź drzemiące w sobie zapasy odwagi, one tam są! Dokop się do nich! Nie warto tkwić w miejscu lub sytuacji, która sprawia, że jesteś nieszczęśliwa. Najgorszy jest ten pierwszy krok, który musisz zrobić sama, reszta jakoś się ułoży, ale to od ciebie musi wyjść inicjatywa, że chcesz zmiany. Wiem, boisz się, mnóstwo za i przeciw plącze ci się w głowie, ale strach jest częścią naszej natury. Musimy tylko okiełznać go na tyle, aby sporzeć mu w oczy i powiedzieć „bring it on”.

Kiedy widzisz na horyzoncie szansę- chwytaj ją!

Być może, to jedyna jaką dostaniesz – nigdy nie lekceważ znaków, które zsyła ci los. Nic nie dzieje się bez przyczyny! Satysfakcja, którą poczujesz, kiedy już przekonasz się, że zrobiłaś dobrze ryzykując – będzie wręcz sycąca :) Nie obiecuje ci, że każda zmiana jest lepsze.  Jednak na tym polega życie, na metodzie prób i błędów, uczymy się tego świata każdego dnia. Nasze decyzje, nie są zawsze dobre i bezproblemowe. Mimo to są nasze, a walka o bycie szczęśliwym jest warta każdej chwili zwątpienia w drodze do osiągnięcia tego celu.

Powodzenia!

Print Friendly
0 Flares Twitter 0 Facebook 0 0 Flares ×

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>