Czy to już humorki zimowe?

0 Flares 0 Flares ×

Jesteś zmęczona i rozdrażniona, ciągle czujesz, że coś jest nie tak, chaos w głowie oraz codzienność przeciążająca cię bardziej niż zwykle. Raz smutno, raz znośnie, spokojnie to nie opis menopauzy, tylko naszych rochwianych emocji po całym roku. Został jeden miesiąc 2017 najwyższa pora zrobić sobie podsumowanie, ale nie w sposób dołujący, tylko kreatywny. W tym wam pomogę w kolejnym wpisie, bliżej końca grudnia.

Wszyscy tłumaczą kiepski nastrój zbliżającą się zimą, zmieniamy się w słodkie niedźwiadki, które najchętniej schowałyby się pod kołderkę i nie wychodziły do wiosny. Jednak nie ma tak dobrze :) Po pierwsze włącza nam się opcja leń,  która zapobiega spotkaniom na mieście z przyjaciółmi. Czynności wymagające większego wysiłku, najchętniej przełożylibyśmy do wiosny. Walczymy same ze sobą i wbrew logice, bo po prostu nic nam sie nie chce. Spokojnie grupa osób w takim stanie jest ogromna, nie każdy odczuwa zapał do sportów zimowych. Wracając z pracy po zmroku już czujesz jakby to był środek nocy, więc automatycznie opcja kocyk- herbatka-łóżko. Tak niewiele nam trzeba w zime do szczęścia czyż nie? :) Uprzedzam, że będę was zasypywać pomysłami na te melancholijne wieczory- także stay in touch.

Niedźwiadki moje kochane, przestańcie marudzić, spójrzcie jeszcze raz na to wasze cene życie i weźcie się w garść! Doceniajcie i cieszcie się tym teraz, bo to ukryte źródło pozytywnej energii. Mam nadzieję, że moje pitu pitu, podniesie was choć trochę na duchu.

Print Friendly
0 Flares Twitter 0 Facebook 0 0 Flares ×

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>